Dzisiaj jest: 16 styczeń 2019 r.                                   Zmień rozmiar czcionki:                   
Strona główna

Witamy na naszej stronie internetowej

 

Potrzebujesz stałej lub czasowej opieki nad twoimi bliskimi?

 


Profesjonalna opieka w domu dla osób starszych, przewlekle chorych i ich rodzin na terenie Tucholi i okolic.


Jak wiadomo, z wiekiem niektóre czynności mogą stawać się trudniejsze lub uciążliwe. W sytuacji zmieniających się potrzeb i upływającego czasu, może okazać się, że najbliższe Państwu starsze osoby potrzebują większego wsparcia. Podobnie zresztą, jak osoby przewlekle chore. Zupełnie zrozumiałe jest, że często ilość koniecznego czasu, pracy, a przede wszystkim wiedzy specjalistycznej przekracza Państwa możliwości. Macie Państwo alternatywę, możecie skorzystać z naszych usług. Jeśli tak się stanie, dołożymy starań, aby mądrze doradzić Państwu w wyborze odpowiedniej formy opieki.
Dostosujemy usługi do Państwa potrzeb. Możecie zdecydować się na pomoc doraźną np. codzienne wizyty w celu podawania leków, zmiany opatrunków i wykonania innych czynności, które wymagają odpowiednich umiejętności.
Jeśli istnieje taka potrzeba, możecie skorzystać z opieki na określony czas. To dobre rozwiązanie w sytuacjach, gdy bliska osoba zachoruje i potrzebuje dodatkowego wsparcia lub wychodzi ze szpitala i należy poświęcić jej więcej czasu i uwagi czy kontynuować rehabilitację. Możemy także przejąć obowiązki, gdy chcą się Państwo wybrać na urlop.
Zajmiemy się codzienną opieką, rehabilitacją i zabiegami medycznymi, gdy będzie potrzeba opieki na stałe. Wyręczymy Państwa i będziemy podporą w tych chwilach.

A Państwu pozostawimy to, co najważniejsze – kochanie swoich najbliższych.